Gdzie zapisać się na kurs językowy w Elblągu?

Szukasz skutecznego kursu języka angielskiego lub hiszpańskiego? Szkoła Językowa „English, Please” pracuje metodą bezpośrednią, która jest jedną z najskuteczniejszych metod nauki języków obcych. Misją lektorów jest nie tylko wysoki poziom nauczania, lecz również tworzenie przyjaznej, domowej atmosfery. Jeśli chcesz szybko nauczyć się nowego języka lub odświeżyć swoją wiedzę, już dziś zapisz się na kurs języka angielskiego lub kurs języka hiszpańskiego. Elbląg jest jedynym miejscem działania szkoły „English, Please”, nie należy ona do ogólnopolskich sieci szkół, działając wyłącznie na rynku lokalnym.

Oferta

Założycielem szkoły jest Radosław Obuchowski, lektor języka angielskiego i hiszpańskiego. Szkoła powstała z pasji i wielkiego marzenia, które udało się spełnić. Szkoła języka hiszpańskiego w mieście Elbląg przygotowała dla swoich kursantów 4 atrakcyjne oferty: VIP (zajęcia w max. 4-osobowej grupie), Premium (max. 6 osób), Classic (max. 9 osób) oraz zajęcia indywidualne. Taka sama oferta obowiązuje na zajęciach z języka angielskiego.

Metoda bezpośrednia

Stosowanie metody bezpośredniej w nauce języka obcego znacznie przyspiesza proces przyswajania nowego słownictwa. Szacuje się, że odbywa się to aż 4 razy szybciej niż podczas zajęć z użyciem metody tradycyjnej. W czasie 50-minutowej lekcji kursant słyszy ok. 10 tysięcy słów w języku obcym i niemal tyle samo wypowiada. Metoda bezpośrednia stara się w jak największym stopniu eliminować użycie rodzimego języka i stawia na komunikację w języku obcym. Komunikacja ustna podczas zajęć stanowi ok. 90% całej lekcji.

Strona internetowa

Na stronie internetowej english-please.pl znajdziemy mnóstwo ciekawych informacji o szkole oraz wykonamy kurs poziomujący, którego wyniki otrzymamy na maila. Znajduje się tam również szczegółowy cennik zajęć oraz ciekawe wpisy na blogu, dotyczące gramatyki języka angielskiego i hiszpańskiego. „English, Please” to szkoła, która w krótkim czasie podszkoli Twój hiszpański lub angielski. Elbląg, ul. 12 Lutego 25 – tutaj nauczysz się komunikować w języku obcym.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*