Którą szkołę językową z Poznania wybrać, by zdać egzamin IELTS?

Planujesz zdobyć certyfikat CAE, FCE, TOEFL lub IELTS? Poznań ma już na swoim terenie profesjonalną szkołę językową, która Cię do tego przygotuje. Zdawalność egzaminów szkoły wynosi 100%, nie ma więc możliwości, żeby nie udało Ci się zdobyć wymarzonego certyfikatu.

Językosfera

Szkoła językowa Językosfera oferuje skuteczną naukę języka angielskiego na różnych poziomach. Możesz wybrać zajęcia w mikrogrupie lub indywidualne korepetycje. Angielski w mieście Poznań, oferowany przez Językosferę to nauka na najwyższym poziomie, dzięki specjalnie wykwalifikowanym filologom.

Oferta szkoły

Językosfera zajmuje się głównie organizowaniem kursów ukierunkowanych na międzynarodowe certyfikaty IELTS (Academic lub General), TOEFL, FCE i CAE. Zajęcia odbywają się na wszystkich stopniach zaawansowania w małych grupach lub podczas zajęć indywidualnych. Poza tym, w szkole można zapisać się również na ogólny kurs języka angielskiego, kurs maturalny i kurs z elementami Business English. W zajęciach może uczestniczyć zarówno młodzież, jak i dorośli. Na kurs można zapisać się w dowolnym momencie, np. przed rozmową kwalifikacyjną w języku angielskim, by podszkolić rozmówki. Dostępna jest również opcja kursów językowych dla firm. Tego typu kursy odbywają się zgodnie z ustaleniami, najczęściej w siedzibie danej firmy. Uczestnictwo w zajęciach nie wiąże się z podpisywaniem umowy o nauczanie.

Bezpłatna lekcja próbna

Jeśli nadal nie jesteś przekonany, przyjdź na bezpłatną 30-minutową lekcję próbną i przekonaj się, że warto uczyć się angielskiego w Językosferze. Na lekcji próbnej poznasz lektora i sposób prowadzenia zajęć, zostanie sprawdzony również Twój poziom językowy. Aby umówić się na lekcję próbną, wystarczy wysłać e-mail z czterema terminami (spośród których zostanie wybrany jeden) i oszacowanym poziomem językowym. Jeśli chcesz uczyć się, by zdobyć certyfikat, powinieneś również podać jego nazwę (np. certyfikat IELTS). Poznań, ul. Chełmońskiego 19/1 – to miejsce, w którym wreszcie nauczysz się angielskiego!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*