American Academy – innowacyjna nauka języka angielskiego w Jeleniej Górze

Marzysz o szybkim nauczeniu się języka angielskiego bez kupowania nudnych podręczników i rozwiązywania tysięcy testów z gramatyki? Szukasz szkoły, która oferuje zarówno angielski brytyjski, jak i amerykański? Jelenia Góra i okolice mają szczęście. Powstała tam nowoczesna szkoła American Academy, dzięki której szybko i przyjemnie nauczysz się angielskiego najnowszymi metodami, stosowanymi na całym świecie!

Metoda Colina Rose

Szkoła American Academy korzysta z innowacyjnej metody Colina Rose, która polega na angażowaniu wszystkich zmysłów przy nauce języka obcego. Psychologowie udowodnili, że tego rodzaju nauka jest najbardziej efektywna, zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. Każdy z nas jest inny i nauka poprzez czytanie może być nieskuteczna w przypadku, kiedy dana osoba jest kinestetykiem, a nauka przez słuchanie mija się z celem u wzrokowców. Połączenie wszystkich metod sprawia jednak, że każdy odnajduje coś dla siebie, rozwija swoje zmysły i angażuje się całym sobą w naukę języka. Udowodniono, że osiągnięcie poziomu B1, czyli komunikatywnego, dzięki metodzie Colina Rose, zajmuje ok. 4 tygodni, co jest możliwe dopiero po kilku latach uczęszczania na tradycyjne kursy.

Oferta

Kursy odbywają się w małych grupach (maksymalnie 6 osób) i obejmują 3 różne grupy. Kurs dla początkujących to oferta dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z językiem angielskim. Na kurs mogą uczęszczać dzieci (Kids) w wieku 7-13 lat, a także młodzież, dzięki organizacji Kursu Gimnazjalnego, oraz dzieci w wieku 6-8 lat (Preschooler). Kolejna grupa kursów adresowana jest do nastolatków (Teens) i obejmuje Kurs Maturalny, Kurs Indywidualny i Preschooler. W ostatniej grupie znajdziemy kursy specjalistyczne dla studentów i pracowników, którzy potrzebują komunikować się w języku angielskim na poziomie specjalistycznym. Znajdziemy tu Kurs dla Firm, Kurs konwersacyjny i Business English. American Academy, Jelenia Góra – tutaj naprawdę nauczyć się mówić, pisać i czytać w języku angielskim.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*