Jak zostać wychowawcą kolonii?

Jako dziecko uwielbiałeś jeździć na kolonie i teraz chętnie posyłasz własne dzieci na grupowe wyjazdy, by mogły się usamodzielnić i przeżyć niesamowite przygody? A czy zastanawiałeś się kiedyś nad zrobieniem kursu na wychowawcę kolonijnego? Dzięki Akademii Wychowawcy możesz zostać wykwalifikowanym opiekunem już w kilka dni!

Oferta

W Akademii Wychowawcy zdobędziesz uprawnienia na świetnych warunkach. Kurs na opiekuna kolonii kosztuje tylko 248 zł – to kwota, która szybko się zwróci, gdy tylko zaczniesz czynnie pracować w nowym zawodzie. Dodatkowo każdy kursant otrzymuje książkę „Kolonijne wyzwania”, jest to jedyny kurs w Polsce, podczas którego dostaniesz książkę. Wykłady odbywają się przez internet, natomiast na ćwiczenia i egzamin trzeba umówić się z przedstawicielem Akademii Wychowawcy. Na stronie internetowej akademiawychowawcy.com znajduje się długa lista miast wraz z numerami telefonów do egzaminatorów, dzięki czemu bez problemu umówisz się na egzamin. Cały kurs trwa 36 godzin, a na odsłuchanie wykładów kursanci mają 10 dni. Autorami kursu są doświadczeni wychowawcy kolonijni, którzy są tak pewni swego, że gwarantują zwrot pieniędzy, jeśli kurs nie przypadnie komuś do gustu.

Darmowy fragment kursu

Każdy, kto planuje odbyć kurs na wychowawcę kolonijnego, może zupełnie za darmo zobaczyć fragment kursu, by wiedzieć, za co będzie płacił. Kursanci mają również dostęp do listy najczęściej zadawanych pytań, wśród których znajdą wiele cennych informacji.

Kto może zostać opiekunem kolonii?

Wychowawca kolonii musi być pełnoletni, mieć wykształcenie średnie (niekoniecznie ze zdaną maturą) i nie mieć przeszłości kryminalnej. Nie ma innych wymagań dotyczących opiekunów kolonii, zostać więc może nim praktycznie każdy zainteresowany.

Jakie dokumenty otrzymam po ukończeniu kursu?

Każdy, kto ukończy kurs i zda egzamin, otrzyma zaświadczenie o ukończeniu kursu na wychowawcę wypoczynku. Ten dożywotni certyfikat uznawany jest w całej Polsce, możesz więc bez obaw udać się na swoją pierwszą kolonię w roli opiekuna tuż po ukończeniu kursu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*