Gdzie znaleźć dobry prywatny żłobek w Rzeszowie?

Zostawienie małego dziecka w żłobku to ogromne przeżycie dla wszystkich rodziców. Dlatego tak ważne jest znalezienie miejsca, w którym maluch będzie czuł się dobrze i bezpiecznie, a my będziemy mogli poświęcić się pracy, bez strachu, że naszemu dziecku może stać się coś złego. Niestety nie jest łatwo odnaleźć dobre prywatne żłobki. Rzeszów ten problem ma już za sobą, od kiedy pojawił się fantastyczny i przyjazny dziecku żłobek Mali Zdobywcy.

Mali Zdobywcy – żłobek przyjazny dziecku

Założony w 2011 roku żłobek Mali Zdobywcy zapewnia, że spełnia wszystkie wymagania sanitarno-higieniczne i przeciwpożarowe, gwarantuje również pełne bezpieczeństwo, nieustanny nadzór i atmosferę zbliżoną do domowej. Dodatkowym plusem jest fakt, że nabór do żłobka trwa cały rok. Mali Zdobywcy, których reprezentuje obecny na stronie Kurczak Mały, to bezpieczny i przyjazny prywatny żłobek. Rzeszów i okolice są bogate w prywatne żłobki, lecz nie wszystkie cieszą się taką renomą, jak wyżej wspomniany.

Warunki lokalowe i sanitarne

Budynek, w którym znajduje się żłobek, jest duży i ulokowany na jednym poziomie, co dodatkowo wzmacnia bezpieczeństwo maluchów. Jest to jedyny żłobek w mieście Rzeszów, który zapewnia podjazd dla wózków prowadzący bezpośrednio do pomieszczenia. Wiosną i latem dzieci mogą bawić się w ogrodzie, a w chłodniejsze dni zabawa odbywa się w dwóch dużych bawialniach. Żłobek wyposażony jest również w dwie wygodne i czyste sypialnie i toaletę. Rodzice, przywożący dziecko, mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu.

Czego nauczy się dziecko w żłobku Mali Zdobywcy?

W zależności od wieku maluchy nauczą się tutaj m.in. prawidłowych kontaktów z rówieśnikami, samodzielnego jedzenia i ubierania się, samodzielnego korzystania z toalety, dzielenia się z innymi, mówienia i twórczego myślenia oraz używania zwrotów grzecznościowych. Co więcej, pierwsze 3 dni maluch może spędzić w żłobku z rodzicem, by przystosować się do nowego otoczenia. Obszerne programy zajęć dostępne na stronie internetowej żłobka.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*