Gdzie znaleźć dobrą szkołę baletową w Poznaniu i okolicach?

Niemal każda dziewczynka od najmłodszych lat marzy o tym, żeby zostać baletnicą. Balet kojarzy się z lekkością i delikatnością, a strój baletnicy przypomina ubiór księżniczki. Nic dziwnego, że do szkół baletowych od lat uczęszcza wiele dziewczynek. Jedne z nich będą rozwijały się dalej i w przyszłości zatańczą na wielkich deskach światowych teatrów, inne zamienią to w hobby, a całej reszcie do końca życia pozostanie lekkość, której nauczyły się w szkole baletowej. Gdzie można zapisać córkę na zajęcia taneczne dla dzieci w mieście Poznań?

Baltima – balet, akrobatyka, taniec
Poznańska szkoła tańca Baltima co roku przeprowadza rekrutację dla nowych tancerzy. Oprócz zajęć z baletu odbywają się tu także zajęcia akrobatyczne oraz nauka tańca dla dzieci. Poznań to tylko jedno z miejsc działania szkoły. Jej oddziały znajdziemy również w Biedrusku, Tarnowie Podgórnym i Przeźmierowie, w związku z czym rodzice nie muszą dowozić dziecka na zajęcia aż do Poznania. Zajęcia odbywają się w małych grupach początkujących lub kontynuujących. Na stronie szkoły można zapoznać się z terminarzem zajęć i zapisać dziecko już dziś – wciąż są wolne miejsca.

Taniec – pasja na całe życie
Jeśli zastanawiamy się nad zapisaniem dziecka na zajęcia dodatkowe, powinniśmy przede wszystkim wziąć pod uwagę jego pasję. Zajęcia sportowe, czy artystyczne? Balet, akrobatyka lub taniec współczesny mogą stać się pasją na całe życie. Warto zadbać o kondycję dziecka i zachęcać je do ruchu. Zajęcia w szkole Baltima to przede wszystkim czysta radość z tańca i nowe znajomości nawiązywane podczas regularnych spotkań.

Coś więcej niż taniec
Balet, według szkoły tańca Baltima, kształtuje wrażliwość małych tancerzy dzięki słuchaniu różnorodnej muzyki. Co więcej, maluchy w trakcie zajęć poznają francuską terminologię i uczą się muzycznych terminów. Nauczycielom szkoły Baltima zależy przede wszystkim na tym, by taniec był dla dzieci radością i by ich częścią życia stał się balet. Poznań, Biedrusko, Tarnowo Podgórne lub Przeźmierowo – to tutaj rodzi się pasja.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*