Gdzie zapisać się na dobry kurs angielskiego w Jeleniej Górze?

Język angielski jest już tak popularny, że codziennie powstaje kilka szkół językowych w całej Polsce. Nie wszystkie jednak cieszą się dobrą opinią, a w wielu z nich metody nauczania są podobne do tych sprzed kilkunastu lat. Jak szybko i przyjemnie nauczyć się angielskiego w Jeleniej Górze nowoczesnymi metodami i od najlepszych nauczycieli?

American Academy – bogata oferta

American Academy to szkoła, z której Jelenia Góra może być dumna. Dzięki nowoczesnemu wystrojowi, wnętrze szkoły przypomina bogate wnętrza amerykańskie. W tej szkole nikt nie uczy starymi metodami, nie ma też mowy o nieefektywnych zajęciach odbywających w dużych grupach. Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli polskich oraz amerykańskich native speakerów. Każdy uczeń ma możliwość wyboru, czy chce uczyć się amerykańskiej, czy brytyjskiej odmiany angielskiego. Tego rodzaju wybór w większości szkół jest niemożliwy i zarezerwowany głównie dla studentów filologii angielskiej.

Zajęcia w małych grupach

Zajęcia odbywają się w małych, maksymalnie 6-osobowych grupach. Do wyboru są 3 kursy: dla początkujących, dla nastolatków (Teens), oraz kurs specjalistyczny, w tym business english. Jelenia Góra to miasto, w którym odbywają się zajęcia, a szkoła usytuowana jest blisko centrum, dzięki czemu żaden uczeń nie powinien mieć problemów z dojazdem.

Metoda Colina Rose

W szkole American Academy stosuje się innowacyjną metodę Colina Rose, opracowaną przez uznanych światowych psychologów. Metoda polega na nauce poprzez równoczesne zaangażowanie wszystkich zmysłów. Szacuje się, że dzięki tej metodzie poziom komunikatywny (B1) osiąga się po ok. 4 miesiącach z częstotliwością 1 godziny nauki tygodniowo. American Academy to prawdopodobnie jedyne miejsce w Jeleniej Górze i jedno z nielicznych w Polsce, w którym stosuje się tę nowoczesną metodę nauki języka angielskiego. Od niedawna, w szkole American Academy można również uczyć się niemieckiego. Szkoła prowadzi kursy dla dzieci, młodzieży, dorosłych i opiekunek wyjeżdżających do Niemiec.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*