Wyższa Szkoła Uni-Terra – zainwestuj w siebie!

Wyższa Szkoła Uni-Terra to uczelnia niepubliczna, w której pracują najlepsi wykładowcy z całego kraju. Główne gałęzie kierunków to pedagogika specjalna i dietetyka, które uczelnia rozwija w mniejsze podzespoły. Nowoczesne metody nauczania połączone z praktyczną nauką zawodu sprawiają, że absolwenci Wyższej Szkoły Uni-Terra są specjalistami w swojej dziedzinie. Główną siedzibą szkoły jest Poznań, ale posiada ona również swoje oddziały zamiejscowe w Białymstoku, Kaliszu, Katowicach i Krotoszynie.

Oferta
W ofercie Uni-Terra znajdują się studia I stopnia, studia podyplomowe oraz studia podyplomowe dla nauczycieli. Na studiach I stopnia można kształcić się na kierunkach z dziedziny pedagogika specjalna (Poznań, Białystok) i dietetyka (Poznań). Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak zostać trenerem personalnym z dyplomem, Wyższa Szkoła Uni-Terra zna odpowiedź na to pytanie. Od ubiegłego roku możesz kształcić się tu jako trener personalny i zdobyć upragnione kwalifikacje. Na studiach podyplomowych można studiować na kierunkach: dietetyka w sporcie i odnowie biologicznej, praktyczne zarządzenia placówkami żywienia zbiorowego i hotelami – nowoczesny manager oraz psychodietetyka. Najbardziej rozbudowana oferta została przewidziana dla nauczycieli, którzy pragną podnieść swoje kwalifikacje na studiach podyplomowych.

Studia podyplomowe dla nauczycieli
Oferowane przez Uni-Terra studia podyplomowe dla nauczycieli odbywają się w 5 miastach Polski: Poznaniu, Białymstoku, Kaliszu, Krotoszynie i Katowicach. W każdym mieście możemy wybierać spośród kilku-kilkudziesięciu kierunków. Wśród nich znajdują się m.in. neurologopedia (Poznań), tyflopedagogika (Białystok, Katowice, Kalisz, Krotoszyn, Poznań) i pedagogika lecznicza z gimnastyką korekcyjno- kompensacyjną (Kalisz, Białystok, Krotoszyn, Poznań). W szkole Uni-Terra nauczysz się m.in. jak pracować z osobami niewidomymi, niesłyszącymi lub mającymi autyzm. Poznań i pozostałe miasta, w których mieszczą się siedziby szkoły, już niedługo rozpoczynają nowy nabór do swoich placówek.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*