Jak uczyć się języków obcych za granicą?

Zastanawiasz się nad kursem języka obcego innym niż wszystkie, który w krótkim czasie znacznie podniesie Twoje kwalifikacje językowe? Skorzystaj z usług proponowanych przez nowoczesną agencję JPEdukacja, która zajmuje się turystyką edukacyjną. Dzięki temu Ty lub Twoje dziecko możecie wyjechać do obcego kraju, by tam uczyć się żywego języka obcego od jego rodzimych użytkowników. Co powiesz na niezapomniany kurs angielskiego w Londynie dla dorosłych lub dla dzieci?

Oferta dla dorosłych

JPEdukacja oferuje naukę 7 języków obcych dla dorosłych. Dorośli mogą zapisać się na kurs angielskiego w Anglii, Irlandii, Kanadzie, USA, Australii, Nowej Zelandii, Szkocji, na Malcie i Cyprze, a także wybrać kurs niemieckiego (Austria, Niemcy), francuskiego (Kanada, Francja), hiszpańskiego (Hiszpania, Meksyk), włoskiego (Włochy), japońskiego (Japonia) i rosyjskiego (Rosja). Do wyboru są kursy superintensywne, biznesowe, 21+, 50+, wyjazdy rodzinne oraz kursy długoterminowe (ponad 12 tygodni). Każdy zainteresowany ma również możliwość uzyskania prestiżowego międzynarodowego certyfikatu z dowolnego języka.

Oferta dla dzieci i młodzieży

JPEdukacja organizuje obozy językowe dla dzieci, na których nasze pociechy mogą nauczyć się komunikować w jednym z 5 języków. Kurs językowy dla dzieci i młodzieży z języka angielskiego można odbyć w Anglii, USA, Kanadzie, na Malcie i Cyprze. Niesamowitą przygodą może okazać się wyjazd do Chin, gdzie dziecko pozna język, który może mu w przyszłości zapewnić prestiżową pracę. W Kanadzie i we Francji organizowane są kursy języka francuskiego, w Hiszpanii i Meksyku hiszpańskiego, a w Austrii i Niemczech nasze dziecko może podszkolić niemiecki.

Szkoły średnie i studia

Myśląc o przyszłości naszych dzieci, warto wziąć po uwagę naukę w jednej z prestiżowych zagranicznych szkół. JPEdukacja umożliwia wyjazd do szkół m.in. w Anglii, USA, Australii i na Malcie. Szczegóły dostępne są na stronie jpedukacja.pl, tam również możemy skontaktować się z placówką w celu otrzymania wyceny wyjazdu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*