Jak przygotować się do testu na kierowcę zawodowego?

Jeśli planujesz zrobić kurs na przewóz rzeczy lub ludzi i szukasz jednej strony internetowej, na której znajdziesz wszystkie potrzebne materiały i testy, koniecznie odwiedź kw2016.pl (Kwalifikacja Wstępna). Pytania, które znajdziesz na stronie, zostały przygotowane w oparciu o oficjalną bazę pytań Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa przy współpracy osób, które uczestniczyły w egzaminach państwowych.

Nauka w domu
Nie musisz chodzić na kursy i korzystać z cudzych pomocy naukowych. Dzięki Kwalifikacji Wstępnej masz dostęp do wszystkich materiałów przez 24 godziny 7 dni w tygodniu, czyli w dowolnej chwili. Możesz zacząć rozwiązywać testy po powrocie z pracy lub wstając rano z łóżka. Możesz wybrać dowolny rytm nauki, gdyż wszystkie testy będą dostępne na Twoim komputerze. Nauka regułek i przepisów jest mało efektywna, jeśli nie sprawdza się wiedzy za pomocą pytań. Rozwiązywanie testów ma niewiele wspólnego z tradycyjną nauką, jest bardziej zbliżone do gry, w której musisz zdobyć jak największą liczbę punktów. Ty się bawisz, a Twój umysł przyswaja nowe informacje w błyskawicznym tempie. Jedynym wymaganiem, jakie musisz spełnić, jest jednorazowe opłacenie materiałów oraz dostęp do komputera i Internetu.

Kierowca zawodowy
Każdy kierowca zawodowy musi uzyskać Świadectwo Kwalifikacji Zawodowej, przejść badania lekarskie i testy psychologiczne. Na stronie kw2016.pl znajdują się testy na kierowcę zawodowego kategorii C, C+E, D, D+E. Kursy na przewóz osób i rzeczy staną się dla Ciebie błahostką po kilkukrotnym wykonaniu testów na stronie.

Cena kursu
Dostęp do całego bloku testów przez 70 dni to koszt jedynie 35 zł. Mamy do wyboru 2 bloki testów: nauka ADR (13 części) oraz testy na zawodowego kierowcę (kurs podstawowy i specjalistyczny C, C+E oraz D, D+E). Każdy kursant może wydrukować testy, jeśli nie odpowiada mu wypełnianie ich na stronie internetowej. Kwalifikacja Wstępna zapewnia całodobowy dostęp do dużej ilości testów, które kompleksowo przygotują Cię do egzaminu państwowego.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*