Profesjonalna organizacja szkoleń w okolicach Warszawy

Hotel Warszawianka – połączenie profesjonalizmu z doświadczeniem

Organizacja szkoleń to usługa jaką świadczy Hotel Warszawianka, oferując połączenie bogatego doświadczenia, z kompleksowym zapleczem logistycznym i profesjonalizmem. Wyjazd na szkolenie poza centrum Warszawy, w pięknym otoczeniu zieleni, to częsty wybór różnych firm. Szkolenia prowadzone wewnątrz budynków biur nie są tak efektywną formą jak te organizowane poza miejscem pracy. 

Niezaprzeczalnym atutem Hotelu Warszawianka jest to, że jego lokalizacja znajduje się czterdzieści minut od Warszawy. Dzięki temu w bliskim otoczeniu natury, może zostać zorganizowany dowolny warsztat i szkolenie, co znacznie wpływa na efektywne przyswajanie wiedzy.

Położenie i atuty Hotelu Warszawianka

Hotel Warszawianka leży niedaleko Zalewu Zegrzyńskiego, wokół którego znajdziemy ogromne bogactwo zieleni, plażę i liczne tereny spacerowe. Nie tylko więc jest to świetne miejsce na wypoczynek, ale i naukę z dala od zgiełku miasta. Uczestnicy szkolenia nie rozpraszają się, nie tracą uwagi, a przepiękny spokojny klimat sprzyja przyswajaniu wiedzy i redukowaniu zmęczenia długotrwałym warsztatem. Niezwykła okolica hotelu Warszawianka to oczywiście nie jedyny atut. Do niego należy również duże zaplecze logistyczne, na które składają się 33 sale konferencyjne. Sale można przygotować według indywidualnych preferencji, wspierających program szkoleniowy. 

Wszystkie sale szkoleniowe posiadają bogate wyposażenie w postaci ekranu, odpowiedniego nagłośnienia, rzutników, tablic multimedialnych i nowoczesnych systemów sterowania. W całym ośrodku funkcjonuje również dostęp do sieci bezprzewodowej, co usprawnia organizacje szkolenia. Dodatkowo do dyspozycji uczestników jest możliwość zamówienia kateringu, obiadów, czy bezpłatnego parkingu, co sprawia, że organizacja szkoleń w Hotelu Warszawianka to sama przyjemność i pewność wysokiej jakości usług.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*