Phior Inner Insporation – profesjonalne szkolenia dla przedsiębiorców i coaching

W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej trenerów rozwoju osobistego. W związku z tym trudno znaleźć osobę, która naprawdę zna się na swojej pracy i wkłada w nią całe serce. Cezary Fior, wraz ze swoją firmą szkoleniową Phior Inner Inspiration, działa w branży od lat i proponuje sprawdzone programy działań, potwierdzone licznymi referencjami.

Szkolenia

Phior Inner Inspiration gwarantuje najlepsze szkolenia sprzedażowe i szkolenia dla handlowców. Cezary Fior, dzięki swojemu doświadczeniu w pracy psychologa biznesu, trenera sprzedaży i rozwoju personalnego oraz coacha, doskonale wie, jakie cechy powinien mieć dobry przedsiębiorca. Szkolenia, prowadzone przez jego firmę, mają charakter warsztatowy, gdyż jedynie w ten sposób człowiek angażuje się i nabywa nowych umiejętności. Motywacja i wskazówki są tym, czego potrzebuje każdy początkujący przedsiębiorca, a zarazem tym, co oferuje Phior Inner Inspiration. Podczas warsztatów stosowane są techniki mające wesprzeć efektywną sprzedaż, a zadaniem coacha jest obudzenie postawy przedsiębiorczej w uczestnikach warsztatów.

Coaching

Motto, jakim w swojej pracy zawodowej kieruje się Cezary Fior, brzmi: „Pozwól sobie poznać siebie”. Jest to główny cel, który powinny stawiać sobie osoby uczęszczające na kursy rozwoju osobistego. Samodoskonalenie jest kluczem do sukcesu, a dobry coach jest jedynie przewodnikiem w tej drodze, który prowadzi nas, lecz nie jest naszymi nogami. Rozwój personalny jest ważny zarówno w pracy zawodowej, jak i w życiu osobistym. Cezary Fior w swojej pracy dąży do uwalniania potencjału w swoich Klientach i kieruje się przekonaniem: „Mój sukces to Twój sukces”.

Izba Coachingu

Cezary Fior należy do Izby Coachingu, prestiżowej organizacji, do której przynależność świadczy o pełnym profesjonalizmie i odpowiednich kwalifikacjach. Na stronie cezaryfior.pl znaleźć można mnóstwo ciekawych informacji z zakresu rozwoju osobistego, a także bezpośredni kontakt do coacha, z którym możemy umówić się na warsztaty i rozpocząć wzbogacającą nasze wnętrze współpracę.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*