OSK Domino – zdaj prawo jazdy za pierwszym podejściem!

Odpowiednio wybrana szkoła, w której nauczymy się prowadzić samochód to gwarancja zdanego testu i bezpiecznej jazdy. Ośrodek Szkolenia Kierowców Domino, dzięki wykwalifikowanym instruktorom mającym świetne podejście do uczniów, zapewni nam spokój podczas egzaminu. Profesjonalizm, oznaczający przede wszystkim znajomość przepisów i dbałość o bezpieczeństwo kursanta i pieszych, to coś, czym może pochwalić się ta szkoła jazdy. Włocławek jest siedzibą OSK Domino i miejscem, w którym jeżdżą dobrze wyszkoleni kierowcy.

Oferta

Kursanci, biorący udział w zajęciach praktycznych, będą mogli prowadzić identyczny samochód, z jakim przyjdzie im się zmierzyć na egzaminie państwowym. Ośrodek Szkolenia Kierowców Domino co roku znajduje się wysoko w państwowym rankingu zdawalności egzaminu. Dzięki doświadczonym instruktorom, zarówno egzamin teoretyczny, jak i praktyczny będzie dla przyszłego kierowcy bezstresowy i dobrze wspominany. OSK Domino to godny zaufania i profesjonalny ośrodek szkolenia kierowców. Włocławek jest miastem egzaminacyjnym, dlatego też młodzi adepci jazdy mogą liczyć na poznanie tras, którymi będą poruszali się podczas egzaminu.

Kurs

Kurs na prawo jazdy obejmuje część teoretyczną i praktyczną. Wykłady z prawa ruchu drogowego połączone z ćwiczeniami testowymi trwają 30 godzin i kończą się egzaminem wewnętrznym. Następnie kursanci rozpoczynają zajęcia praktyczne po placu manewrowym i terenie miasta.

Zapisy na kurs

Kurs prawa jazdy w mieście Włocławek, oferowany przez Ośrodek Szkolenia Kierowców Domino, kosztuje 1200 zł (kat. B). W Ośrodku odbywają się również szkolenia uzupełniające dla osób, które nie zdały egzaminu oraz dla tych, którzy pragną jeszcze lepiej jeździć. Kursy są dodatkowo płatne, ceny można ustalić po skontaktowaniu się z Ośrodkiem. Na kurs można zapisać się telefonicznie lub bezpośrednio w Ośrodku, w dniu spotkania organizacyjnego. Każdy kandydat przed rozpoczęciem kursu zobowiązany jest dostarczyć Profil Kandydata na Kierowcę (PKK), który odbiera się w starostwie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*