Nauka angielskiego już teraz również w cieple i słońcu!

Obozy językowe to przede wszystkim doskonała szansa dla wszystkich tych, którzy myślą o doskonaleniu swojego wyuczonego wcześniej języka obcego. Osoby posługujące się już w pewnym stopniu danym systemem to jednak nie jedyna grupa docelowa. Szkolenia językowe za granicą kierowane są również do tych, którzy dopiero planują rozpoczęcie przygody z nauką nowego systemu komunikacji, znając jedynie jego podstawy.

Obozy językowe – wybierz kraj idealny dla siebie

Do niedawna większość kursów językowych odbywała się w Wielkiej Brytanii. Anglia, jako państwo rodzimych użytkowników języka angielskiego gromadziła niemal wszystkie najlepsze cechy miejsca do nauki właśnie tego języka. Oprócz wielu walorów, Anglia może nie być dla wszystkich idealnym miejscem do wakacyjnego odpoczynku i zażycia letnich promieni słonecznych. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów i dzięki wciąż rozwijającej się ofercie JPEdukacja (http://www.jpedukacja.pl/), jesteśmy w stanie zapewnić szkolenia już teraz także na malowniczej i słonecznej Malcie. Malta czaruje urokiem i prezentuje zupełnie inny klimat niż chłodniejsza i dystyngowana Anglia, dlatego też może stanowić bardzo atrakcyjną alternatywę wyjazdu na kursy językowe.

Szkolenia językowe za granicą – czego się możesz spodziewać?

Oprócz codziennej nauki angielskiego, proponowane przez nas szkolenia językowe za granicą oferują również bardzo dużą ilość ciekawych atrakcji, w tym poznanie innej kultury, zwiedzanie zabytków oraz miejsc historycznych i innych charakterystycznych obiektów danego kraju i miasta.
Same kursy obejmują:

  • 26 lub od 20 do 30 godzin tygodniowo lekcji obcego języka,
  • zajęcia o długości 45 minut,
  • pomoc ze strony lektora,
  • naukę języka z większym naciskiem na konwersacje, pracę z tekstem oraz zagadnienia z gramatyki,
  • grupy międzynarodowe.

Niezależnie od poziomu wiedzy i umiejętności, warto zainteresować się naszą ofertą i rozpocząć kurs językowy za granicą. Z pewnością wszystkie szkoły językowe, wśród proponowanych przez nas placówek, spełnią Twoje oczekiwania i zapewni świetne przygotowanie do późniejszego doskonalenia umiejętności językowych.

Pozwól rozwinąć swoje możliwości i wyjedź z nami na szkolenie za granicę!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*