Gdzie nauczyć się hiszpańskiego w Poznaniu?

Hiszpański od kilku lat jest coraz popularniejszym językiem w Polsce. Pojawia się nie tylko na uczelniach wyższych, ale również w liceach, czy szkołach podstawowych. Czy istnieją szkoły języka hiszpańskiego, które skutecznie uczą komunikowania się w tym języku na wysokim poziomie? Pojawia się ich coraz więcej, a jedną z najlepszych jest szkoła języka hiszpańskiego w mieście Poznań.

Instituto Iberia

Instituto Iberia zaprasza na lekcje języka hiszpańskiego prowadzone przez wykwalifikowane hispanistki, tłumaczki i pilotki wycieczek, zakochane w Hiszpanii i jej ojczystym języku. Szkoła zapewnia nie tylko naukę języka, lecz również dostęp do wiedzy i doświadczeń lektorek, w tym hiszpańskiej kultury, sztuki i historii. Ich celem, oprócz nauki języka, jest zaszczepienie pasji do podróży, hiszpańskiej literatury i muzyki. Jeśli więc szukacie czegoś więcej niż tylko nudnego kursu języka, Insituto Iberia jest właśnie dla Was! Dzięki pasji założycielek szkoły pokochasz język hiszpański. Poznań w trakcie zajęć przemienia się w Hiszpanię, dzięki niesamowitym historiom i pięknej melodii języka hiszpańskiego.

Oferta

Zajęcia odbywają się na różnych poziomach, od początkującego (A0) do zaawansowanego (C1). Istnieje również możliwość uczęszczania na kurs maturalny oraz kurs dla najmłodszych. Szkoła przygotowała także specjalną ofertę dla firm oraz lekcje przez internet dla osób, które nie mogą uczęszczać na zajęcia w siedzibie Instituto Iberia. Tradycyjne zajęcia odbywają się 1 lub 2 razy w tygodniu. Instituto Iberia jest nowoczesną szkołą językową, w związku z czym podczas zajęć wykorzystuje podcasty, fragmenty filmów i seriali, aby rozwinąć nie tylko słownictwo kursantów, ale również znajomość kultury.

Klub podróżnika „Caminante”

Licencjonowane przewodniczki organizują także wyjazdy do słonecznej Hiszpanii. Jest to sposób na naukę języka na żywo, poznanie kultury z bliska i porozmawianie z rodowitymi Hiszpanami. Szkoła Instituto Iberia to nie tylko kurs hiszpańskiego. Poznań, ul. Strzelecka 27/7 – tutaj rozpoczniesz życiową przygodę!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*