Mali Zdobywcy – prywatny żłobek w Rzeszowie

Żłobek Mali Zdobywcy został otwarty w Rzeszowie w 2011 roku. Dzięki wykwalifikowanej kadrze, w żłobku swoje najwcześniejsze lata życia spędziły już setki maluchów. Pozytywne rekomendacje rodziców sprawiają, że jest to bardzo zaufany prywatny żłobek w mieście Rzeszów, w którym pracują ludzie z pasją i miłością do dzieci.

Nabór do żłobka

Nabór do Małych Zdobywców trwa przez cały rok, w związku z czym rodzice mogą zawsze liczyć na wolne miejsca. Żłobek przyjmuje dzieci w wieku od 5 miesięcy do 3-4 lat i zapewnia profesjonalną opiekę oraz domową atmosferę. Mali Zdobywcy przyjmują dzieci od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-17:30, dzięki czemu rodzice mogą pozostać aktywni zawodowo i w spokoju oddać się pracy, wiedząc, że ich pociecha jest bezpieczna. Opiekunowie mają wykształcenie medyczne i pedagogiczne, które pozwala na profesjonalną opiekę nad najmłodszymi. Zapytani o najlepsze prywatne żłobki w mieście Rzeszów, nie możemy zapomnieć o Małych Zdobywcach.

Okres adaptacji

Właściciele żłobka nie pobierają wpisowego, zapewniają również bezpłatny okres adaptacji, który wynosi 3 dni. W tym czasie w żłobku wraz z dzieckiem może przebywać rodzic i pomagać maluchowi przystosować się do nowego otoczenia.

Programy zajęć

Mali Zdobywcy to żłobek w mieście Rzeszów, w którym maluch nauczy się samodzielności w jedzeniu, ubieraniu i wykonywaniu czynności fizjologicznych, oraz zacznie nawiązywać kontakty z rówieśnikami. Właściciele żłobka zapewniają bogaty program wczesnego nauczania, m.in. „Pożegnanie z pieluchą”, dzięki któremu maluch przestanie korzystać z pieluchy w ciągu dnia. Co więcej, każde dziecko bierze udział w licznych zajęciach dydaktycznych, orientacyjno-porządkowych, gimnastycznych, ruchowych, manipulacyjno-konstrukcyjnych, zabawach twórczych, zajęciach tematycznych i umuzykalniających, oraz zabawach tanecznych i rytmicznych. Szczegółowe informacje, dotyczące programu zajęć i opłat, znajdują się na stronie malizdobywcy.eu lub bezpośrednio w żłobku przy ulicy Szarotkowej 11 w Rzeszowie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*