Husar – profesjonalny ośrodek szkolenia kierowców w Zielonej Górze

Ośrodek Szkolenia Kierowców Husar to jedna z najlepszych placówek szkoleniowych w Zielonej Górze, która od lat znajduje się na szczycie rankingów wojewódzkich. Miła atmosfera podczas jazd i profesjonalny sprzęt mają duży wpływ na zdawalność wśród kursantów Husara. Jeśli mieszkasz w województwie lubuskim i planujesz zrobić kurs na prawo jazdy, Zielona Góra może zaproponować Ci świetny ośrodek szkoleniowy, z którym na pewno zdasz egzamin.

Oferta

Właściciele Ośrodka Szkoleniowego umożliwiają rozłożenie kosztów kursu na nieograniczoną ilość rat, dzięki czemu każdego będzie stać na uczestnictwo w kursie. Co więcej, jeśli do ośrodka trafi osoba, którą poleciliście, dostaniecie 2 godziny jazdy gratis! Husar gwarantuje także badania lekarskie na miejscu dla wszystkich, którzy nie są w stanie zrobić ich we własnym zakresie, a także wliczenie ceny pierwszego egzaminu teoretycznego i praktycznego w cenę kursu. Każdy kursant ma także możliwość indywidualnej konsultacji, nie dopłacając do usługi.

Dlaczego warto wybrać ośrodek Husar?

Ośrodek Szkoleniowy Husar od lat kieruje się sprawdzoną pulą wyznaczników, które zapewniają im sympatię setek kursantów rocznie. Zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne odbywają się w miłej atmosferze, która jest gwarancją sukcesu. Pracownicy Husara dostosowują się do kursanta, pozwalając mu wybrać dogodny termin jazd. Instruktorzy są dyspozycyjni i ostrożni, stawiając na pierwszym miejscu bezpieczeństwo swoich uczniów. W Ośrodku Szkoleniowym Husar możesz przekonać się, co to znaczy przyjemna nauka jazdy. Zielona Góra, będąca siedzibą firmy, może pochwalić się światowej klasy ośrodkiem szkoleniowym.

Wyposażenie samochodów

Samochody Husara są w pełni wyposażone i posiadają wszystkie systemy bezpieczeństwa i kontroli przewidziane przez producenta. Dodatkowym udogodnieniem jest klimatyzacja w każdym samochodzie, świadcząca o tym, że właściciele Husara dbają o dobre samopoczucie kursantów. Jeśli myślisz o kursie na prawo jazdy w mieście Zielona Góra, odwiedź koniecznie Ośrodek Szkolenia Kierowców Husar.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*