Gdzie kupić najlepszy pojemnik na smoczek ?

Każdy maluch ma swój ukochany smoczek, a każda Mama – pojemnik na smoczek. 😉


W przypadku malutkiego dziecka jedną z podstawowych zasad bezpieczeństwa jest dbanie o higienę otoczenia. Nawet w najbardziej zadbanym pomieszczeniu krążą jednak miliony bakterii, a przecież dzidziuś używa smoczka nie tylko w domu, ale i na spacerze, w sklepie czy w środku transportu. Niezbędne zatem jest wyposażenie się w pojemnik na smoczek, który ochroni go przed kontaktem z zanieczyszczeniami i bakteriami i pozwoli nam na podanie go naszemu maluchowi, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Oferowane przez nas pojemniki na smoczek wykonane są z bezpiecznego tworzywa i nie zawierają Bisfenolu A. Dodatkowo posiadają specjalny haczyk, który pozwala na ich łatwe przymocowanie do torby, wózka lub fotelika.

Proponujemy Państwu dwa rodzaje pojemników na smoczek.
Pierwszym z nich jest Słonik o wymiarach 7×13 cm i ciekawym kształcie (funkcję haczyka pełni elastyczna trąba). Słonik występuje w trzech wariantach kolorystycznych: szarym, niebieskim i jagodowym i trzech wzorach (odpowiednio: gwiazdki, trójkąty i kółka oraz serduszka).

Drugim z oferowanych przez nas pojemników na smoczek jest etui w bardziej klasycznym kształcie, w dwóch kolorach do wyboru: różowym i błękitnym.

Oba oferowane przez nas pojemniki na smoczek są pakowane po 1 sztuce w opakowaniu.

Serdeczne polecamy nasze pojemniki na smoczek wszystkim Mamom: są ładne, bezpieczne i funkcjonalne, a więc spełniają wszystkie warunki pozwalające określić je mianem dobrego produktu. A dobry produkt sprawia, że żyje nam się łatwiej i spokojniej, bez potrzeby zamartwiania się o każdy drobiazg. Można powiedzieć, że smoczek uspokaja dziecko, a pojemnik na smoczek – jego mamę, która wie, że dzięki niemu jej maluch ma dostęp do zawsze świeżego smoczka.

No… prawie zawsze świeżego, bo nawet najlepszy pojemnik na smoczek sprawdza się najlepiej wtedy, gdy mama ma doskonały refleks i zdąży złapać wypluwany właśnie smoczek na czas. 😉

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*