Akces Benefit – skuteczna nauka języka obcego

Szkoła językowa Akces Benefit to ośrodek, w którym każdy może zapisać się na skuteczny kurs języka niemieckiego, hiszpańskiego lub kurs języka angielskiego. Poznań to jedno z miejsc, w którym znajduje się szkoła. Założona w 1999 roku, nauczyła języka obcego już ponad 45 tysięcy osób. Dzięki nowoczesnej metodzie nauczania cieszy się coraz większą popularnością wśród osób szukających kursów językowych.

Metoda nauczania

W 2007 roku szkoła Akces Benefit zdecydowała się na wprowadzenie do swoich klas innowacyjnej metody nauczania. Direct Method, czyli Metoda Bezpośrednia, uczy języka głównie przez mówienie i słuchanie. Rozmowy z lektorem stanowią ok. 80% lekcji w szkole Akces Benefit. Każdy kursant otrzymuje książkę z płytą w formacie mp3, na której nagrane są wszystkie elementy lekcji. Dodatkową opcją jest możliwość korzystania z platformy e-learningowej, na której użytkownicy kursu mogą rozwiązywać zadania samodzielnie w domu.

Kursy dla dzieci i młodzieży

Oprócz kursów dla dorosłych szkoła Akces Benefit oferuje również angielski dla młodzieży i angielski dla dzieci. Poznań, Warszawa, Wrocław i Łódź to miejsca, w których znajdują się ośrodki szkoły. W każdym z tych miast nasze dziecko może uczestniczyć w kursie Metodą Bezpośrednią Direct Kids – warunkiem jest ukończenie 6. roku życia. Metoda Direct Kids polega na nauczaniu języka obcego w podobny sposób, w jaki dziecko uczyło się języka ojczystego. Przyswajanie angielskiego odbywa się poprzez zabawę, w sposób bezstresowy i interesujący dla dziecka.

Kurs języka niemieckiego i hiszpańskiego

Oprócz języka angielskiego każdy kursant może również udać się na kurs języka hiszpańskiego lub kurs języka niemieckiego (Poznań i pozostałe miasta). Mimo że te języki są mniej popularne niż angielski, profesjonalni lektorzy gwarantują taki sam poziom nauczania i naukę Metodą Bezpośrednią.
Bezpłatny kurs języka angielskiego
W poznańskiej szkole Akces Benefit odbywają się także bezpłatne kursy języka angielskiego, dofinansowane z Funduszy Europejskich. Szczegółów należy szukać bezpośrednio w szkole.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*