Akademia Wychowawcy – internetowy kurs na opiekuna kolonii

Zastanawiasz się, jak zostać wychowawcą kolonii? Nic prostszego! Dzięki Akademii Wychowawcy kurs na opiekuna kolonii możesz zrobić już w 3 dni, a całość kosztuje jedynie 248 zł. Jeśli uwielbiasz dzieci i masz w sobie ducha przygody, zostań certyfikowanym wychowawcą kolonii i zarabiaj na swojej pasji.

Zalety kursu
Kurs na wychowawcę kolonijnego, organizowany przez Akademię Wychowawcy, to jedyny w Polsce kurs, podczas którego dostaniesz papierową wersję książki „Kolonijne wyzwania”. Tytułu tego nie kupisz w żadnej księgarni internetowej, co dodatkowo zwiększa prestiż kursu. Wykłady i ćwiczenia odbywają się przez Internet, nie musisz więc stać w korkach i pędzić na zajęcia po pracy. Kurs wychowawcy kolonijnego możesz zrobić w dowolnej chwili, rano, wieczorem lub w weekend. Autorzy kursu gwarantują zwrot pieniędzy osobom, które spodziewały się czegoś więcej – nic więc nie tracisz, a jeśli kurs Ci się nie spodoba, otrzymasz pieniądze z powrotem.

Autorzy kursu
Autorami kursu są doświadczeni wychowawcy kolonijni, którzy dzielą się swoją wiedzą i zwracają uwagę na najważniejsze elementy bycia wychowawcą. Iwona Ałdaś jest instruktorem harcerskim, nauczycielką i wychowawczynią z 22-letnim doświadczeniem. Waldermar Ałdaś to instruktor harcerski, nauczyciel, praktyk, wychowawca kolonii i komendant obozów harcerskich. W gronie autorów znajduje się także młody, lecz doświadczony Adam Ligęza, który od lat wyjeżdża na kolonie w charakterze wychowawcy i animatora zabaw dziecięcych. Jest on również autorem książki „Vademecum wychowawcy kolonijnego”.

Egzamin
Po zakończeniu kursu należy umówić się na egzamin i zajęcia praktyczne z lokalnym egzaminatorem. Na stronie www.akademiawychowawcy.com znajduje się obszerna lista egzaminatorów z ponad 20 miast Polski. Nie musisz więc obawiać się, że na egzamin będziesz musiał jechać wiele kilometrów. Egzaminatorzy nie tylko sprawdzą naszą wiedzę podczas egzaminu, lecz również udzielą cennych wskazówek i podzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem wychowawców kolonijnych.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*