ABC Language Centre i ABC Kid’s Club – zainwestuj w rozwój swój i swojego dziecka

ABC Language Centre to szkoła języka angielskiego, w której pracują ludzie z pasją. Założona w 1992 roku przez Dorotę Malewską, magister filologii angielskiej, do tej pory wykształciła wiele osób, w tym obecnych pracowników placówki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości rozmaitych metod nauczania, szkoła ABC Language Centre otrzymała w 2010 roku akredytację. Jest to jedna z najbardziej doświadczonych placówek, oferujących angielski dla dzieci w mieście Białystok.

W jaki sposób szkoła ABC Language Centre naucza języka angielskiego?

Nauczyciele kierują się swoim kredo, które brzmi: „Cztery P: Praca, Pokora, Pasja, Postęp”. Dzięki tym czterem wyznacznikom każde dziecko skutecznie nauczy się angielskiego, dzięki zaangażowaniu nauczycieli, umiejących obudzić w dzieciach pasję do języka obcego. Szkoła ABC Language Centre kształci dzieci i młodzież, oferuje również angielski dla dorosłych (Białystok). Nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie nauki, lecz najszybszy postęp widoczny jest u dzieci, ze względu na fakt, że szybciej przyswajają informacje. Zajęcia oparte są przede wszystkim na konwersacjach, w związku z czym uczniowie uczą się praktycznej umiejętności komunikacji w języku obcym. Możliwa jest także organizacja zajęć indywidualnych oraz kursów dla firm. Szczegółowy cennik znajduje się na stronie szkoły.

ABC Kid’s Club

Współpracująca z ABC Language Centre firma ABC Kid’s Club organizuje liczne atrakcje dla dzieci. W kreatywnych warsztatach uczestniczyć mogą dzieci w wieku 4-10 lat. Firma została założona przez córkę Doroty Malewskiej, Magdalenę, w której matka zaszczepiła miłość do języka angielskiego. Po skończeniu studiów Magdalena Malewska postanowiła pracować w zawodzie mamy, rozwijając swoją firmę o liczne warsztaty naukowe. ABC Kid’s Club to miejsce, w którym dziecko rozwinie swoje pasje lub zyska nowe hobby. Obie placówki mogą zaoferować profesjonalny kurs angielskiego w mieście Białystok dla dzieci (ABC Kid’s Club, ABC Language Centre) i dorosłych (ABC Language Centre).

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*