ABC Kid’s Club – znajdź pasję dla swojego dziecka

ABC Kid’s Club to nowoczesne Centrum Kreatywnego Myślenia, założone z myślą o dzieciach w wieku 4-10 lat. Dyrektorowi placówki, Magdalenie Malewskiej, przyświeca cel, by wykształcić w dzieciach „pasję i szacunek do nauki”. Podczas zajęć dzieci zdobywają nową wiedzę, m.in. z zakresu umiejętności językowych, manualnych, ruchowych i poznawczych. Do współpracy zapraszani są przedstawiciele różnych dziedzin, którzy z pasją i wiedzą wprowadzają dzieci w świat nauki. Jest to doskonała okazja na znalezienie nowego hobby, które dziecko będzie mogło rozwijać, być może na ścieżce zawodowej.

Oferta

Firma oferuje liczne warsztaty dla dzieci, wśród których znajdują się: Mały Lingwista (angielski dla dzieci – Białystok), Mały Francuz (francuski dla dzieci), Kącik Szalonego Naukowca (przyroda i biologia), Mały Architekt (architektura, sztuka, modelarstwo), Mały Aktor (aktorstwo), Kącik Podróżnika (podróże, geografia), Zdrowe Ciało (taniec), Mały Artysta (prace ręczne, majsterkowanie), Laboratorium (chemia, zajęcia praktyczne), Terapia Logopedyczna (Bajkowanie), Kreatywna Sowa i Mądre Sówki. Szeroka oferta ABC Kid’s Club sprawia, że każde dziecko znajdzie coś dla siebie i będzie mogło rozwijać swoje zainteresowania.

Dodatkowe atrakcje

Warsztaty to nie jedyne zajęcie pracowników ABC Kid’s Club. Pełna energii młoda kadra organizuje również rozmaite atrakcje dla dzieci (Białystok i okolice). Zapisz swoje dziecko na półkolonie letnie i ferie zimowe do ABC Kid’s Club. Zamiast spędzać godziny przed telewizorem, czy komputerem, Twoje dziecko produktywnie spędzi czas z nauką w formie zabawy, a Ty nie będziesz musiał się martwić o opiekę, gdyż ABC Kid’s Club zajmie się nim przez 8 godzin dziennie. Bogata oferta warsztatów letnich i zimowych dostępna jest na stronie abckidsclub.pl. Kreatywni nauczyciele organizują także niezapomniane urodziny dla dzieci w mieście Białystok i okolicach. Zamiast zatrudniać clowna, czy organizować pokaz fajerwerków, zorganizuj swojemu dziecku urodziny z nauką, których nigdy nie zapomną jego koledzy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*